KOU
Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksek Okulu
Güncel  
  • Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksek Okulu Web Sitesine Hoşgeldiniz.

FOİMYO' da Bahar Dönemi Seminerleri: Mart Ayı Programı Tamamlandı

 

Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen “Otomotiv Sektörü Seminerleri’nin Mart ayı programı büyük ilgi gördü. “İşletmede Mesleki Eğitim Uygulamaları” kapsamında, alanında uzman Ford Otosan yetkilileri tarafından düzenlenen seminerlere öğrencilerimizin katılımı yüksek oldu.

 

25 Mart günü, Ford Otosan Boyahane İmalat Mühendisi Yalçın Aydın tarafından sunulan “Oto Boya Uygulama Teknikleri” konulu seminer kapsamında Ford Otosan’ da uygulanmakta olan boya uygulamaları ve robotik uygulamaların öneminden söz edildi.

 

 

 

26 Mart günü, Ford Otosan Astar Zımpara Pasta Polish Hatları Boyahane Yeni Projeler Sorumlusu Muharrem Altıoğlu tarafından sunulan “Yüzey Hazırlama ve Oto Boya Kusurları Düzeltme Teknikleri” konulu seminerde öğrencilere boya uygulaması sırasında karşılaşılabilecek sorunlar ve bunların çözümleri anlatıldı.

 

 

 

 

27 Mart günü, Ford Otosan Boya Lab. Ekip Lideri Hale Demirçivi tarafından sunulan “Korozyon Önleme Teknolojisi” konulu seminerde öğrencilerimize korozyona karşı alınabilecek tedbirler ve yeni kimyasal teknolojiler tanıtıldı.

 

 

 

 

Okulumuz Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksekokulu (FOİMYO) ile Ford Otosan Mesleki Eğitim Akademisi (FOMEA) arasındaki işbirliği kapsamında düzenlenen 3.Dönem “Otomotiv Sektör Seminerleri” Nisan ve Mayıs aylarında da devam edecektir.

 

Nisan 2015 Seminer Programı için http://foimyo.kocaeli.edu.tr/haberler_27032015_seminer_nisan.php adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Web Master :

 

Kocaeli Üniversitesi Ford Otosan İhsaniye Otomotiv Meslek Yüksek Okulu